Portfolio

Nie damy niestety rady zamieścić wszystkich informacji dotyczących naszego doświadczenia. Wybieramy więc dwie najważniejsze naszym zdaniem sprawy:
- pierwsza, to sam system Solar
- druga, to pokazanie Ci, że posiadamy doświadczenie związane nie tylko z tym konkretnym systemem

Z góry przepraszamy, jeśli znasz nasze oprogramowanie inne niż zamieszczone na tej stronie. Postaramy się dodawać na bieżąco, jednak większość naszego czasu absorbuje przystosowywanie oprogramowania do potrzeb naszych klientów - oraz spotkania i rozmowy z osobami i firmami zainteresowanymi wdrożeniem naszych rozwiązań. Chętnie jednak opowiemy o naszej pracy więcej na spotkaniu osobistym.

 

1. System Solar dla solariów - przykładowe wdrożenie

Dzięki uprzejmości jednego z naszych klientów, możemy zaprezentować nasz system w działaniu:

 

                           

System Solar wdrożony został na początku roku 2005 w firmie "Profi" jako odpowiedź na coraz pilniejszą potrzebę usystematyzowania oraz usprawnienia poszczególnych usług. W tej chwili umożliwia on firmie "Profi" szybszą i łatwiejszą obsługę klientów - ale również łatwe zapanowanie nad stanami sprzedawanych kosmetyków, będących zwykle dodatkowym źródłem przychodu solarium.
Dziękujemy naszemu klientowi za udostępnienie zdjęć do prezentacji.

Uwaga! Jeśli jesteś już naszym klientem i chcesz "pokazać się" na tej stronie, prześlij zdjęcia wykonane w Twoim solarium. Możesz też dodać kilka słów na temat tego, w jaki sposób nasze oprogramowanie ułatwiło pracę Twoją i Twoich pracowników. Skorzystaj w tym celu z danych kontaktowych. Zamieścimy zdjęcia i opis najszybciej jak będzie to możliwe.

 

2. Realizacja internetowej prezentacji oferty firmy "Strzelec" zajmującej się handlem bronią

 

   http://www.bron1.pl

 

Jak można zauważyć, nasz klient - sklep "Strzelec" prowadzący działalność w zakresie handlu bronią i akcesoriami - posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Uporządkowanie jej oraz prezentacja w łatwej, intuicyjnej postaci, była dla nas interesującym wyzwaniem. W chwili obecnej klienci sklepu "Strzelec" mogą przejrzeć pełną ofertę zdalnie, z własnego komputera, a następnie idąc już do sklepu w celu dokonania zakupu - uzupełnić tylko informacje o wybranym towarze.
Oprócz wygody klientów, jest to też wygoda pracowników sklepu: proces wyboru jest ułatwiony, dzięki czemu przy zakupie można skoncentrować się na bardzo pełnym omówieniu wad i zalet dokonanego wyboru.